Piec wolnostojący (koza) – zalety, wady oraz najważniejsze informacje 0
Piec wolnostojący (koza) – zalety, wady oraz najważniejsze informacje

Piec wolnostojący (koza)– zalety, najważniejsze informacje

Piec wolnostojący to inaczej mówiąc popularna koza. Przez kilkadziesiąt lat design jak i wydajność takich urządzeń znacznie się zwiększył. Nowoczesne piece wolnostojące zachwycają swoim wyglądem, parametrami technicznymi a w tym możliwościami sprawnościowymi. Wydajność tych urządzeń jest bardzo wysoka, warto zastanowić się nad ich montażem, jako dodatkowe źródło ciepła w naszym domu. Również jest to słuszne rozwiązanie, gdy nie możemy umieścić w naszym domu tradycyjnego wkładu kominkowego z różnych przyczyn. Najczęściej nasi klienci decydują się na piec wolnostojący, gdy posiadają bardzo mało miejsca na urządzenie tego typu.

czytaj całość »
Koza żeliwna czy stalowa? Tym razem przedstawiamy piec wolnostojący żeliwny, model K9. 0
Koza żeliwna czy stalowa? Tym razem przedstawiamy piec wolnostojący żeliwny, model K9.

Koza żeliwna czy stalowa? Model K9.

                 Model K9 jest jednym z najpopularniejszych wyborów naszych klientów, jeśli będziemy brać pod uwagę piece wolnostojące wykonane z żeliwa. Model K9 charakteryzuję się staromodnym wzornictwem, który wpasuje się w każde elegancko wykończone wnętrze. Piec wyróżnia się niską wysokością oraz dużą szerokością, dzięki czemu uzyskujemy dużej wielkości palenisko. Model Kozy K9 występuje w kilku rodzajach oraz posiada wiele akcesoriów.

czytaj całość »
Nowoczesny piec wolnostojący? Ponadczasowy wygląd? Wygórowane parametry techniczne? Mamy produkt dla Ciebie! 1
Nowoczesny piec wolnostojący?

PIEC WOLNOSTOJĄCY

        Przedstawiamy Państwu piec wolnostojący THOR, produkt nie tylko polecany przez wielu klientów ale również przez nas! Koza wyróżnia się spośród asortymentu interesującym kanciastym kształtem, który wpasuje się w wiele wnętrz. Estetyczne wykonanie sprawia, że z przyjemnością każdy domownik oraz gość ucieszy nim oko. Warto zwrócić uwagę na dużą powierzchnię paleniska w porównaniu do ogólnych wymiarów wyrobu. Oferowany produkt występuję w dwóch konfiguracjach, są to odpowiednio model THOR 8, który charakteryzuje się przeszkleniem i drzwiami narożnymi oraz model THOR 8 VIEW, który charakteryzuje się przeszkleniem z trzech stron oraz drzwiami prostymi. Na ścianie tylnej piec wolnostojący jest wyłożony płytami acumotte.

czytaj całość »
Jak rozpalić w biokominku? Zasady użytkowania 0
Jak rozpalić w biokominku? Zasady użytkowania

Jak rozpalić w biokominku ?

Czy rozpalanie biokominka jest trudnym zadaniem?  Wbrew popularnej opinii jest to bardzo proste zadanie, jeśli wykonujemy je w bezpieczny sposób. Do rozpalenia biokominka musimy oczywiście posiadać biokominek odpowiedniej jakości. Wartej uwagi są produkty z certyfikatami TUV, które potwierdzają jakość i bezpieczeństwo produktu. Kolejnym elementem jest wysokiej jakości paliwo, najlepszym produktem są paliwa renomowanym marek. Dzięki nim uzyskamy efektywne spalanie paliwa. Jednym z dodatkowych elementów jest lejek, który pomoże nam w czystej obsłudze.

czytaj całość »
Mały dom mały piecyk 0
Mały dom mały piecyk

Mały dom mały piecyk

Najczęściej małe piecyki kojarzymy jak urządzenia z czasów 90' ale to już przeżytek, były niewielkie a ich właściwości grzewcze znikome, mogliśmy się tylko przy nich ogrzać. Takie produkty już dawno zniknęły z naszego rynku. Aktualnie w sprzedaży posiadamy nowoczesne piece wolnostojące, wykonane z wysokiej, jakości materiałów przy najwyższej technologii. Produkty charakteryzują się ponadczasowy designem, który wpasujemy w każde wnętrze.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl